Wynajem barów mobilnych

Jeżeli organizujesz catering, bankiet, imprezę i chciałbyś wypożyczyć moduł barowy, możesz to zrobić u nas!

Posiadamy eleganckie moduły barowe, które są szybkie w montażu, wygodne w transporcie, a dzięki zamontowanym pojemnikom na butelki, lód i owoce charakteryzują się wysoką ergonomią pracy. Fronty z białej eko skóry są estetyczne i eleganckie.

Bar może być używany jako klasyczny bar do pracy, lub jako stoisko recepcyjne podczas eventów. Po złożeniu bar mieści się w skrzyni o wymiarach 85x50x30 cm. Bez problemu mieści się w bagażniku samochodu osobowego.

Moduły można łączyć ze sobą, co pozwala nam zbudować bar o łącznej długości 8 metrów.

bary na wesele
mobilne bary eventowe
wynajem mobilnych barów
bary mobilne do wynajęcia

Specyfikacja i cennik

Wynajem barów mobilnych:

Model BANQUET – 1 dobra / 250 zł netto za jeden moduł + koszt transportu, montażu i demontażu (2 zł za kilometr od Opola licząc w jedną stronę). Np. Wrocław – 200 zł, Katowice – 200 zł, Łódź – 400 zł.

Wymiary:

– 160 cm x 50 cm – blat roboczy
– 160 cm x 30 cm – wymiary wydawki

Wysokość blatu roboczego wynosi 90 cm. Wydawka znajduje się na wysokości 115 cm. W blacie roboczym znajdują się 4 otwory na pojemniki poliwęglanowe na owoce i dodatki, oraz jeden duży pojemnik poliwęglanowy na lód.

W barze zainstalowany jest speed rack o szerokości 70 cm, w który mieści się 8-10 butelek.

Po złożeniu bar mieści się w skrzyni o wymiarach 85x50x30 cm. Fronty są pakowane osobno i nie mieszczą się w skrzyni. Montaż i demontaż baru trwa niecałe 10 minut.

Jest możliwość wykonania i zainstalowania brandowanych frontów na bar. Zamiast białej pikowanej skóry na froncie możemy zainstalować płytę z dowolną grafiką lub logo. To rozwiązanie polecamy zwłaszcza na sponsorskie stoiska podczas targów i konferencji.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą wynajmu lub kupna baru, zapraszam do kontaktu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress