Realizacje

Na przestrzeni lat zrobiliśmy setki realizacji. Tutaj możesz zapoznać się z tymi, które uznaliśmy za najciekawsze, przełomowe i najbardziej wymagające.

Obsługa stoisk targowych firm Erko i 3M

We wrześniu 2016 mieliśmy okazję obsługiwać jednocześnie stoiska targowe firm Erko oraz 3M podczas targów energetycznych Energetab 2016 w Bielsku-Białej.

Duże zaplecze sprzętowe pozwala nam zrobić nawet 5 dużych realizacji dziennie. W Bielsku-Białej nasz zespół barmanów i baristów serwował odwiedzającym kawy z ekspresu ciśnieniowego, orzeźwiające drinki, lemoniady oraz smoothies na bazie naturalnych pulp FRUTEIRO. Poniżej fotorelacja i film.

Ceramika Paradyż Sp. z o.o. / Targi Cersaie 2016 Bolonia

We wrześniu spędziliśmy siedem dni we włoskiej Bolonii, gdzie serwowaliśmy naszą kawę (tym razem mieszanki Vergnano 800 oraz Cristal 1882) na stoisku targowym firmy Ceramika Paradyż Sp. z o.o. podczas targów Cersaie, największych targów ceramiki w Europie.

Obsługa stoiska targowego firmy DIG Świtała

W czerwcu mieliśmy przyjemność obsługiwać stoisko targowe firmy DIG Światała podczas targów ITM MACH-TOOL 2016 POZNAŃ.

Podczas 3 dni targowych serwowaliśmy kawę z naszego ekspresu, orzeźwiające drinki alkoholowe oraz bezalkoholowe. Wszystko wydawane w szkle oraz porcelanie. Nasz bar cieszył się dużą popularnością. W ciągu tych kilku dni wydaliśmy kilkaset kaw oraz drinków.

Bankiet w biurowcu Pegaz we Wrocławiu

Jedna z naszych ciekawszych realizacji w tym roku. Jedna impreza, trzy bary, każdy inny.

Poniżej fotorelacja z Wrocławia, gdzie mieliśmy przyjemność zorganizować set barowy składający się z drink baru alkoholowego, baru kawowego oraz baru serwującego lemoniadę oraz smoothies zrobione na bazie naturalnych pulp owocowych (mango, marakuja, acai, gujawa, ananas).

Bankiet odbył się z okazji zawieszenia wiechy na budynku biurowym Pegaz. Mamy nadzieję, że spodobaliśmy się na tyle, że na otwarcie biurowca też nas zaproszą…

Weselny drink bar w zamku topacz

Sezon weselny trwa u nas cały rok. Jedno z najciekawszych miejsc, które odwiedziliśmy w tym roku to Zamek Topacz w Ślęzy pod Wrocławiem.

Wesela organizowane w sezonie letnim dają nam bardzo duże możliwości korzystania z sezonowych owoców i dodatków. Bardzo je lubimy… Uzupełnieniem drink baru i atrakcją, która zawsze się sprawdzi jest pokaz barmański flair w wykonaniu Marcina. Zdjęcia z wesela dzięki uprzejmości Marcin Oliva Soto Photography (www.olivasoto.com/)

Bar lemoniadowy na stoisku Capgemini

Capgemini to międzynarodowa korporacja świadcząca usługi w zakresie konsultingu, technologii informatycznych i outsourcingu. Co my mamy z tym wspólnego? Mamy lemoniadę! Powierzono nam zadanie zorganizowania baru na stoisku firmy podczas cyklu czterech akcji rekrutacyjnych „poczuj miętę do Capgemini”.

Podczas, gdy rekruterzy ankietowali zainteresowanych pracą, my częstowaliśmy oczekujących na rozmowę naszą lemoniadą z dodatkiem mięty, oraz rozgrzewającym napojem na bazie pomarańczy, cytryny, imbiru, miodu oraz zielonej herbaty. Oczywiście z dodatkiem świeżej mięty. Z naszym barem byliśmy obecni w Krakowie na Uniwersytecie Ekonomicznym oraz w budynku Akademii Górniczo-Hutniczej, w Katowicach w budynku Uniwersytetu Śląskiego oraz w Opolu na Uniwersytecie Opolskim.

Zobaczcie, jak to wyglądało…

Otwarcie salonu Porsche Lellek we Wrocławiu

Firma Lellek Group, przedstawiciel takich marek samochodowych jak Porsche, Volkswagen, Audi, Skoda i Seat to jeden z naszych Klientów, którzy są z nami niemal od początku naszej działalności.

Wszystko zaczęło się w 2009 roku od obsługi baru na otwarciu salonu Volskwagena w Gliwicach. W 2010 roku na otwarciu salonu Porsche w Katowicach zrobiliśmy nasze pierwsze duże zlecenie, obsługę barmańską na ponad 1000 osób. Później spotykaliśmy się na bankietach, premierach nowych modeli samochodów, otwarciach nowych salonów.

W czerwcu 2015 roku mieliśmy kolejny raz przyjemność ustawić naszą zabudowę barową podczas imprezy otwarcia salonu Porsche we Wrocławiu. Organizacja całego przedsięwzięcia (montaż, impreza, demontaż) zajęła nam łącznie 3 dni.

W dniu imprezy ponad 800 gości miało okazję zwiedzać nowy salon, słuchać koncertu Ryszarda Rynkowskiego, smakować specjały przygotowane przez catering. My oczywiście mieszaliśmy na naszym ponad 8 metrowym barze. Przeciw 800 osobowemu tłumowi gości wystawiliśmy 16 osobowy skład (barmani, kelnerzy, pomocnicy). Jak zawsze, daliśmy radę…

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress