Pokaz Barmański

Rozruszamy Twoją imprezę! Pokaz barmański to efektowna atrakcja na imprezę firmową, bankiet, wesele. Przyciągniemy odwiedzających do stoiska targowego.

Show w wykonaniu Marcina Szuścika, jednego z najlepszych barmanów flair w Polsce to świetna zabawa oraz interakcja z publicznością. Zobacz film!

barman na wesele kielce

Postaw na najlepszych!

Mój autorski scenariusz pokazu barmańskiego to gwarancja efektownego show! Skontaktuj się już teraz! Poznaj szczegółową ofertę!

Pokaz barmański według mojego scenariusza trwa około 30 minut. Na środku sali stoi bar, przygotowany do pokazu. Na początek przedstawiam się i w kilku słowach wyjaśniam po co właściwie zebraliśmy się wokół baru.

Nagle słychać muzykę i… Zaczyna się! Buteki, shakery, szklanki, lód… Wszystko leci w górę. Niesamowite i zapierające dech w piersi widowisko barmańskie zakończone jest show z płonącymi butelkami! Tego nie da się zapomnieć. Jeszcze przez długi czas goście będą wspominać zaskakujący pokaz…

Przychodzi czas, by do zabawy włączyli się goście. Zapraszam za swój bar trzy odważne osoby. Zawodnicy dopingowani przez resztę grupy będą w efektowny sposób próbowali złapać kostkę lodu w shaker, nauczą się precyzyjnie odmierzać porcję alkoholu bez użycia miarki barowej… To tylko początek!

 

Pokaz barmański to efektowna i dynamiczna atrakcja, która sprawdzi się na każdej imprezie. W ciągu 9 lat wykonałem kilkaset pokazów barmańskich dla swoich Klientów. Wśród nich były firmy, samorządy, osoby prywatne. Polecam każdemu, kto chce urozmaicić swoją imprezę.

Po pokazie możliwa jest obsługa barmańska imprezy przez 2, 3 lub przez nawet 8 godzin. Skontaktuj się już teraz i poznaj szczegóły współpracy!

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Pokaz barmański to świetne uzupełnienie imprez firmowych, targów i wesel. Show barmańskie na długo pozostanie w pamięci zaproszonych gości. Już teraz napisz mail lub zadzwoń i dowiedz się, co możemy Ci zaproponować!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Pokaz Barmański na Wesele kielce

„(…) Pomysłowość i wysoka jakość oferowanych usług (…) oraz bardzo dobry konkakt z klientem.”

Anna Żurek
Personal&Organization Mng.
Wemeco Poland Sp. z o.o

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress