Barista na targi

Barista na targi to kompleksowa obsługa baristyczna targów, konferencji i eventów. Z nami zostaniesz zapamiętany! Nikt z odwiedzających nie przejdzie obojętnie obok stoiska, z którego dochodzi aromat świeżo parzonej kawy, słychać odgłosy mielonych ziaren oraz spienianego mleka.

Nasza kawa smakuje dokładnie tak, jak we włoskim barze. Sprawdź naszą ofertę!

Zobacz krótką prezentację

•   obsługa baristyczna

•   wynajem ekspresów ciśnieniowych

•   barista na targi

Jak wygląda mobilny bar kawowy?

Nie tylko ciekawa oferta, ale również atrakcyjne stoisko firmowe decydują o tym, czy uczestnicy targów postanowią je odwiedzić. Szukasz sposobu na przyciągnięcie odwiedzających do swojego stoiska targowego? Zastosuj sprawdzony sposób. Zaproś go na kawę! W ciągu jednego dnia targowego robimy 300 do 500 kaw. Przygotowanie jednej kawy zajmuje około 45 sekund. To czas dla Waszego przedstawiciela, by nawiązać kontakt z potencjalnym klientem i zainteresować go ofertą.

Zapewniamy mobilne moduły barowe z możliwością brandingu, włoskie ekspresy ciśnieniowe, mieszankę włoskiej kawy, mleko oraz wszelkie dodatki niezbędne do przygotowania każdego rodzaju kaw. Jesteśmy w stanie zapewnić kubki do kawy z Waszym logotypem, a bariści mogą serwować kawę ubrani w fartuchy z logo firmy.

Jak zamówić baristę na targi?

Po pierwsze, skontaktuj się z nami! Możesz zadzwonić lub napisać maila. W kilku słowach opisz event w którym bierze udział Twoja Firma. Na początek to wystarczy. Skontaktujemy się w możliwie najkrótszym czasie by przedstawić Ci wstępną propozycję. Zapytanie i przygotowanie kalkulacji nic nie kosztuje i nie jest zobowiązujące.

W każdym z pakietów zapewniamy profesjonalną obsługę barmańską stoiska,
zakup produktów do każdego z pakietów, lód, moduł barowy wyposażony
w sprzęt barmański. Istnieje możliwość brandingu baru!  Sprawi to, że bar będzie jeszcze bardziej widoczny dla odwiedzających!

 

Kawy mogą być serwowane w tekturowych kubkach
lub w eleganckiej porcelanie. Oferujemy możliwość oklejenia kubków
Waszym logo lub dowolną grafiką.

Dajemy Państwu gwarancję stuprocentowej satysfakcji z naszej realizacji. Zapewniamy eleganckie moduły barowe, pełne wyposażenie baru w produkty, oraz barmanów, którzy bez problemu porozumieją się z gośćmi w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

 

Jakie rodzaje kawy są dostępne?

Nasi bariści zaparzą każdy rodzaj kawy.  Zaparzymy pobudzające espresso, espresso doppio, mleczne caffee latte oraz cappuccino. Dla amatorów czarnej dużej kawy, mamy przygotowane klasyczne americano. Do każdej kawy możemy dodać odrobinę syropu (wanilia, czekolada, imbir itd.). Oprócz kawy możemy zaproponować czarną herbatę, lemoniadę lub wodę.

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Mobilny bar kawowy z baristą na targi to świetne uzupełnienie każdego eventu. Kawa przyciąga do stoiska. Już teraz napisz mail lub zadzwoń i dowiedz się, co możemy Ci zaproponować!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

targi kawowe

„(…) Pomysłowość i wysoka jakość oferowanych usług (…) oraz bardzo dobry konkakt z klientem.”

Anna Żurek
Personal&Organization Mng.
Wemeco Poland Sp. z o.o

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress