Bar lemoniadowy & smoothie

Świeżo wyciśnięty sok z cytryny i limonki, odrobina aromatycznej mięty, trochę cukru i zimna, mocno gazowana woda. To przepis na najlepszą lemoniadę!

Teraz możesz ją mieć na swojej imprezie, stoisku targowym czy konferencji!

Po wielogodzinnych wykładach nic tak nie orzeźwi i pobudzi do działania jak naturalna lemoniada!

profesjonalna obsługa barmańska katowice

Zobacz krótką prezentację

Zobacz jak to wygląda!

Jak wygląda nasz bar lemoniadowy, pokażemy na przykładzie realizacji dla firm Capgemini Polska oraz Spartez. Od kilku lat mamy przyjemność z współpracować z tymi firmami podczas targów, konferencji oraz akcji promocyjnych. Ze Spartezem zjechaliśmy największe konferencje programistyczne w kraju, od Krakowa aż po Gdańsk. W czasie, gdy przedstawiciele firmy przedstawiają ofertę, my serwujemy orzeźwiające lemoniady. Podczas jednej z naszych wspólnych realizacji wydaliśmy ponad 800 butelek lemoniad jednego dnia!

Z Capgemini Polska współpracujemy przy akcjach rekrutacyjnych prowadzonych na terenie południowej Polski. Akcje prowadzone są na uczelniach oraz w centrach handlowych. Każda osoba, chcąca porozmawiać z przedstawicielem firmy jest częstowana naszą lemoniadą.

Jak zamówić bar lemoniadowy?

Po pierwsze, skontaktuj się z nami! Możesz zadzwonić lub napisać maila. W kilku słowach opisz event w którym bierze udział Twoja Firma. Na początek to wystarczy. Skontaktujemy się w możliwie najkrótszym czasie by przedstawić Ci wstępną propozycję. Zapytanie i przygotowanie kalkulacji nic nie kosztuje i nie jest zobowiązujące.

W każdym z pakietów zapewniamy profesjonalną obsługę barmańską stoiska,
zakup produktów do każdego z pakietów, lód, moduł barowy wyposażony
w sprzęt barmański. Istnieje możliwość brandingu baru!  Sprawi to, że bar będzie jeszcze bardziej widoczny dla odwiedzających!

 

Lemoniady mogą być serwowane w plastikowych kubkach
lub w szklanych buteleczkach. Oferujemy możliwość oklejenia kubków
i butelek Waszym logo lub dowolną grafiką.

Dajemy Państwu gwarancję stuprocentowej satysfakcji z naszej realizacji. Zapewniamy eleganckie moduły barowe, pełne wyposażenie baru w produkty, oraz barmanów, którzy bez problemu porozumieją się z gośćmi w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

 

Jakie smaki lemoniady są dostępne?

Na barze ustawiamy trzy słoje w których robimy trzy różne smaki lemoniad. W zależności od sezonu proponujemy wybór pomiędzy klasyczną cytrynową, czerwoną porzeczką, rabarbarową, ogórkową z rozmarynem, jabłkową, abruzową, melonową, truskawkową. Brakuje Ci jakiegoś smaku? Daj znać, zrobimy go dla Ciebie!

Sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Lemoniady są świetnym uzupełnieniem stoisk firmowych podczas targów i konferencji. Doskonale wyglądają i świetnie smakują. Przyciągają do stoiska. Już teraz napisz mail lub zadzwoń i dowiedz się, co możemy Ci zaproponować!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

profesjonalna obsługa barmańska katowice

„(…) Pomysłowość i wysoka jakość oferowanych usług (…) oraz bardzo dobry konkakt z klientem.”

Anna Żurek
Personal&Organization Mng.
Wemeco Poland Sp. z o.o

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress