Lemoniada na targi / 9 marzec 2017 / Warszawa

Lemoniada na targi to hit ostatniego sezonu. Tym razem serwowaliśmy ją podczas XVIII Kongresu Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych.

Lemoniada na targi, kongresy i konferencje

Po wyprawie do Kielc i obsłudze trzech stoisk targowych, wybraliśmy się do Warszawy, gdzie następnego dnia mieliśmy rozpocząć serwowanie lemoniady podczas XVIII Kongresu Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych. Dwa dni serwowania lemoniady i smoothies dla ponad 800 zaproszonych gości.

Podczas kongresu na naszym barze dostępne były trzy rodzaje lemoniad; klasyczna cytrynowa z odrobiną mięty, przyjemna słodkawa rabarbarowo-jabłkowa oraz kwaskowa z czerwonej porzeczki. Warto nadmienić, że wszystkie nasze lemoniady robimy na bazie naturalnych syropów owocowych, które samodzielnie gotujemy, wekujemy i mieszamy tylko z wodą gazowaną! Nasze lemoniady nie zawierają żadnych sztucznych dodatków i konserwantów. Niewielka ilość cukru dodana podczas procesu gotowania sprawia, że nasze lemoniady są zdrowe i orzeźwiające.

Już teraz wypełnij formularz i poznaj niezobowiązującą ofertę na lemoniadę na targi! Czekamy na Twoją wiadomość!Zapisz

Lemoniada na targi to zdrowa alternatywa dla alkoholu

Nasz bar lemoniadowy idealnie się sprawdza podczas targów, konferencji i kongresów o tematyce zdrowotnej. Proponujemy zdrową alternatywę dla alkoholu, piwa czy wina. Lemoniady serwujemy również podczas imprez firmowych. Jest to alternatywa dla osób niepijących alkoholu. Nasze lemoniady mogą być serwowane w kubeczkach jednorazowych lub w eleganckich butelkach. Dodatkową opcją jest branding butelek lub kubków. Dzięki temu, utrwalis swoją markę w świadomości Klienta. Proponujemy kilka smaków lemoniad, w tym najbardziej popularne: cytrynowa, rabarbarowa, porzeczkowa, malinowa, truskawkowa, jabłkowa itd.

Jesteśmy jedną z niewielu firm, które serwują lemoniady na prawdziwych syropach. Nie używamy gotowych premiksów i koncentratów. Wszystko jest naturalne, pyszne i prawdziwe. Na naszym barze ustawiamy efektowne 8 litrowe słoje, z których serwujemy lemoniady. Zapach cytrusów, mięty oraz mnóstwo owoców z pewnością przyciągną odwiedzających do Twojego stoiska.

Już teraz wypełnij formularz i poznaj niezobowiązującą ofertę na lemoniadę na targi! Czekamy na Twoją wiadomość!Zapisz

Zapisz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Zapisz

ZapiszFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress