Kawa na targi oraz mobilny bar kawowy na konferencje

Aromat świeżo parzonej kawy jest tym, co przyciągnie ogromną ilość odwiedzających do Twojego stoiska targowego. Nie pozwól, by uciekła Ci okazja pozyskania nowych klientów.

Profesjonalni bariści serwujący kawę na stoisku targowym zawsze wzbudzają ogromne zainteresowanie wśród odwiedzających. Będziesz zaskoczony, o ile wzrośnie liczba nawiązanych kontaktów z klientami.

Parzymy każdy rodzaj kawy. Zaprosimy na pobudzające espresso, mocne americano, klasyczną kawę z mlekiem, cappuccino, caffe latte oraz pyszne kawy z dodatkiem syropów smakowych.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

Obsługiwaliśmy stoiska targowe firm na największych imprezach targowych w Polsce jak i zagranicą. Byliśmy m.in. w Berlinie, Frankfurcie, Hanoverze, Mediolanie i Bolonii. A gdzie pojedziemy z Waszą Firmą?

Dajemy Państwu gwarancję stuprocentowej satysfakcji z naszej realizacji. Zapewniamy eleganckie moduły barowe, ciśnieniowe ekspresy do kawy, oraz pełne wyposażenie baru w produkty. Nasi bariści bez problemu porozumieją się z gośćmi w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

 

Nie pozwól, by Twoje stoisko targowe było jednym z wielu. Wyróżnij się i zdobądź nowych klientów!

Zobacz nasze ostatnie realizacje:

Mobilny Bar Kawowy

Barista na targi

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress