Soudal / Barista na targach / 8-9 marzec 2017 / Kielce

Barista na targach podczas tegorocznego spotkania branży budowlanej w Kielcach. W tym roku podczas imprezy PSB obsługiwaliśmy trzy stoiska targowe naszych Klientów. Jednym z nich był producent pianek montażowych – firma Soudal.

Barista na targach, Soudal, Kielce

Podczas targów pierwszy raz w tym roku zaprezentowaliśmy nasz nowy czarny bar. W połączeniu z czarnym młynkiem i ekspresem San Marco, czarna kawa wydawała się jakby mocniejsza :) Oprócz tradycyjnego americano i espresso, zaproszeni goście mogli spróbować również kaw mlecznych typu cappuccino, caffee latte, flat white, macchiato. Dodatkowo, każda z kaw mogła być doprawiona syropem smakowym lub posypką z cynamonu, czekolady lub kardamonu.

Dla tych, którzy wcześniej wypili już kawę przygotowaliśmy wielki słój cytrynowej lemoniady. Nasze lemoniady przygotowujemy zawsze z naturalnych składników. Najpierw gotujemy syropy z owoców, po czym mieszamy ją z gazowaną wodą. Na koniec dodajemy lód i kilka listków mięty. Wszystkie napoje podawaliśmy w kubkach z logotypem Klienta! W ciągu dwóch dni targowych wydaliśmy ponad 650 kaw i 100 lemoniad! Każdy odwiedzający stoisko, to potencjalny klient! Zapraszając go na kawę, masz szansę nawiązać pierwszy kontakt. Nie zmarnuj tego potencjału!

Oprócz stoiska Soudal, na targach Polskich Składów Budowlanych obsługiwaliśmy jeszcze dwa inne stoiska naszych Klientów. Duże zaplecze sprzętowe oraz mocna, doświadczona załoga pozwala nam na jednoczesną realizację kilku zleceń w tym samym czasie. Jeżeli zdecydujesz się na współpracę z mobilnymi barami kawowymi, zrób to z najlepszymi! Więcej o barista na targi dowiesz się pod tym linkiem barista na targi

Mieszanie pozostaw nam! A Ty zostań zapamiętany!

Kawę serwowaliśmy w kubkach z logotypem Soudal. Branding kubków jest naszą dodatkową opcją, która jeszcze bardziej utrwali wizerunek firmy w oczach klienta. Dodatkowo możemy zaproponować wykonanie fartuchów dla baristów z dowolnym logo lub grafiką. Nasz moduł barowy może być w całości obudowany panelami z dowolnymi grafikami, logotypami itd. Na każdej kawie może pojawić się Twoje logo, każdy przed wypiciem zobaczy Twój znak graficzny, zapamięta przez kogo został poczęstowany kawą! Już teraz wypełnij formularz i poznaj niezobowiązującą ofertę na baristę na targi! Czekamy na Twoją wiadomość!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

barista na targi, kawa na targi, mobilne bary kawowe, kawa na konferencje, obsługa baristyczna

Zapisz

ZapiszFacebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress