Ceramika Paradyż Sp. z o.o. / Barista na stoisku targowym / 16-17 luty 2017 / Katowice

Kremowe cappuccino, pobudzające espresso, klasyczne americano z mlekiem lub bez. To wszystko w Katowicach podczas 4 Design Days 2017. To wszystko zrobi Wam nasz barista na stoisku targowym.

Barista na stoisku targowym to gwarancja tłumów odwiedzających!

Po zeszłorocznej wyprawie do Bolonii, kolejny raz mieliśmy przyjemność współpracować z firmą Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Na efektownie wyglądającym stoisku targowym zorganizowaliśmy naszą mobilną kawiarnię. Przez dwa dni targów, odwiedzający stoisko naszego Klienta mogli spróbować naszej kawy. Na te dni przygotowaliśmy dwie mieszanki włoskiej kawy Vergnano (mieszanka 700, z której zaparzaliśmy bazy pod cappuccino i caffe latte oraz 800 jako baza do espresso oraz americano).

Każda kawa była serwowana w eleganckim czarnym tekturowym kubku z logotypem Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Na życzenie, na mlecznej piance wykonywaliśmy wizualizację logotypu z posypki czekoladowej. Tym, którzy nie chcieli czekoladowego dodatku, serwowaliśmy kawę w stylu latte art, czyli z efektownymi wzorkami na mleku, wykonanymi ręką baristy.

W ciągu tych dwóch dni zmieliliśmy prawie 10 kg ziaren, wydaliśmy setki kaw. Najlepsza kawa, jak zawsze na stoisku Ceramika Paradyż Sp. z o.o. Do zobaczenia wkrótce!

Zapisz

Zapisz

Zapisz

barista na stoisku targowym, barista na konferencje, barista targi

Zapisz

barista na targach, barista na stoisku targowym, barista na konferencji

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości

barista na stoisku targowym, barista na konferencje, barista targi


Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress