Obsługa barmańska targów

Poszukujesz sposobu na wyróżnienie swojego stoiska podczas targów, konferencji, czy innego wydarzenia branżowego? Wyróżnimy Twoje stoisko. Przygotuj się na mnóstwo odwiedzających…

pokazy barmańskie flair

Wyróżnij się wśród konkurencji! Efektownie przyrządzony welcome drink wprawia gości w dobry nastrój!

barman na targi

„(…) Pomysłowość i wysoka jakość oferowanych usług (…) oraz bardzo dobry konkakt z klientem.”

Anna Żurek
Personal&Organization Mng.
Wemeco Poland Sp. z o.o

Jeżeli zastanawiacie się, jak jeszcze bardziej zaskoczyć gości, mamy sprawdzony sposób. Pokaz barmański flair! Zawsze działa.

Możliwość brandingu baru! Fronty naszego baru mogą być z logo lub dowolną grafiką. Sprawi to, że bar będzie jeszcze bardziej widoczny dla odwiedzających i wkomponowany w zabudowę stoiska.

 

Obsługiwaliśmy stoiska targowe firm na największych imprezach targowych w Polsce jak i zagranicą. Byliśmy m.in. w Berlinie, Frankfurcie, Hanoverze, Mediolanie i Bolonii. A gdzie pojedziemy z Waszą Firmą?

Dajemy Państwu gwarancję stuprocentowej satysfakcji z naszej realizacji. Zapewniamy eleganckie moduły barowe, pełne wyposażenie baru w produkty, oraz barmanów, którzy bez problemu porozumieją się z gośćmi w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

 

Przyciągnij uwagę odwiedzających drinkami i koktajlami bezalkoholowymi! Nikt nie przejdzie obojętnie obok efektownie wyglądającego stoiska!

Zobacz nasze ostatnie realizacje!

pokaz barmański flair

obsługa barmańska wesela

obsługa barmańska eventu

Warsztaty barmańskie

obsługa stoisk targowych

Duże drinki

Bar Lemoniadowy

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress