Obsługa stoisk targowych i konferencyjnych

Poszukujesz sposobu na wyróżnienie swojego stoiska podczas targów, konferencji, czy innego wydarzenia branżowego? Z nami to możliwe. Przygotuj się na mnóstwo odwiedzających…

Odwiedzający targi pamiętają firmy, które chcą być zapamiętane! Sprawimy, że zapamiętają Was na długo…

KAWA NA STOISKU TARGOWYM | zaproś swoich klientów na filiżankę pobudzającej i aromatycznej kawy serwowanej przez profesjonalnych baristów.

POKAZ BARMAŃSKI | przyciągnij odwiedzających efektownym show jednego z najlepszych barmanów w Polsce.

BAR LEMONIADOWY I SMOOTHIES | orzeźwiające naturalne lemoniady oraz koktajle smoothies z mango, ananasa, acai, guavy, marakuji itd.

Możliwość brandingu baru! Fronty naszego baru mogą być z logo lub dowolną grafiką. Sprawi to, że bar będzie jeszcze bardziej widoczny dla odwiedzających i wkomponowany w zabudowę stoiska.

Obsługiwaliśmy stoiska targowe firm na największych imprezach targowych w Polsce jak i zagranicą. Byliśmy m.in. w Berlinie, Frankfurcie, Hanoverze, Mediolanie i Bolonii. A gdzie pojedziemy z Waszą Firmą?

Dajemy Państwu gwarancję stuprocentowej satysfakcji z naszej realizacji. Zapewniamy eleganckie moduły barowe, pełne wyposażenie baru w produkty, oraz barmanów, którzy bez problemu porozumieją się z gośćmi w języku angielskim, niemieckim i włoskim.

Przyciągnij uwagę odwiedzających! Nikt nie przejdzie obojętnie obok efektownie wyglądającego stoiska! Wypełnij formularz i oczekuj oferty w ciągu 24 godzin!

Statystyki pokazują, że masz tylko 1 minutę na zainteresowanie odwiedzającego Twoją ofertą.

Jeżeli tego nie zrobisz, potencjalny klient odejdzie i już prawdopodobnie nie wróci.

Proponując mu kawę, zatrzymujesz go na dłużej… To się opłaca.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Firma

Wybór usługi:

Miejsce imprezy

Nazwa targów:

Data imprezy:

Dodatkowe infomacje

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress